Khalti (1.0.1) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Transaction date
tr: İşlem tarihi

en: Actions
tr: Eylemler

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Mode
tr: Kip

en: Desc
tr: Azalan

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Apply
tr: Uygula

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: About
tr: Hakkında

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
