Khalti (1.0.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Transaction date
af: Transaksiedatum

en: Actions
af: Aksies

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Order
af: Bestelling

en: Pending
af: Hangende

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
