Khalti (1.0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
