Khalti (1.0.1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Transaction date
be: Дата транкзацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
