Khalti (1.0.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Transaction date
ca: Data de la transacció

en: Actions
ca: Accions

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Completed
ca: Completat

en: Create new transaction
ca: Crea una nova transacció

en: Transaction id
ca: Identificador de la transacció

en: Live
ca: En viu

en: Apply
ca: Aplica

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Total price
ca: Preu total

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
