Khalti (1.0.1) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Transaction date
da: Transaktionsdato

en: Actions
da: Handlinger

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Mode
da: Tilstand

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Pending
da: Afventer

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Expired
da: Udløbet

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Completed
da: Gennemført

en: Create new transaction
da: Opret ny transaktion

en: Transaction id
da: Transaktions-ID

en: Live
da: Eksisterende

en: Apply
da: Udfør

en: Canceled
da: Annulleret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Offset
da: Forskydning

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: About
da: Om

en: Total price
da: Pris i alt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
