Khalti (1.0.1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Transaction date
eu: Transakzio data

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Mode
eu: Modoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Completed
eu: Osatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
