Khalti (1.0.1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: Transaction status
gl: Estado da transacción

en: Completed
gl: Completado

en: Live
gl: Vista previa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: About
gl: Información

en: Total price
gl: Prezo total

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
