Khalti (1.0.1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Transaction date
he: תאריך פעולה

en: Actions
he: פעולות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Completed
he: נשלם

en: Live
he: חי

en: Apply
he: החל

en: Canceled
he: בוטל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
