Khalti (1.0.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Transaction date
hr: Datum transakcije

en: Actions
hr: Akcije

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
