Khalti (1.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
