Khalti (1.0.1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Mode
is: Hamur

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Commerce
is: Verslun

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Canceled
is: Hætt við

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
