Khalti (1.0.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Order
ku: ڕیز

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
