Khalti (1.0.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Transaction date
ml: ഇടപാട്  തീയതി

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
