Khalti (1.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Order
mn: Дараалал

en: Language code
mn: Хэлний код
