Khalti (1.0.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
