Khalti (1.0.1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Transaction date
pl: Data transakcji

en: Actions
pl: Akcje

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Mode
pl: Tryb

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Completed
pl: Zakończone

en: Live
pl: Na żywo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Language code
pl: Kod języka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
