Khalti (1.0.1) - en to pt translation catalogue (35 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Transaction date
pt: Data da transação

en: Actions
pt: Ações

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Test
pt: Teste

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Mode
pt: Modo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Order
pt: Pedido

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Pending
pt: Pendente

en: Commerce
pt: Comércio

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Expired
pt: Expirado

en: No results found.
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Completed
pt: Concluído

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Canceled
pt: Cancelado

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: About
pt: Sobre

en: Total price
pt: Preço total

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end de @total
