Khalti (1.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Transaction date
si: ගණුදෙණු දිනය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
