Khalti (1.0.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
