Khalti (1.0.1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл

en: Total price
sr: Укупна цена

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
