Khalti (1.0.1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Transaction date
sv: Datum för transaktion

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Mode
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: Completed
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Language code
sv: Språkkod

en: Offset
sv: Kompensera

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: About
sv: Om

en: Total price
sv: Totalt pris

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
