Khalti (1.0.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Transaction date
th: วันที่ทำธุรกรรม

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Contact email
th: อีเมลผู้ติดต่อ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
