Kint (2.2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Default
de: Standard

en: Date format
de: Datumsformat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Warning
de: Warnung

en: Wrapper for <a href='https://github.com/kint-php/kint'>Kint</a> debugging tool.
de: Wrapper für <a href='https://github.com/kint-php/kint'>Kint</a> Debugging-Werkzeug.
