Kint (2.2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Default
pt: Padrão

en: Date format
pt: Formato da data

en: Custom
pt: Personalizado

en: Warning
pt: Aviso
