Kint (2.2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Default
pt: Por defeito

en: Date format
pt: Formato de data

en: Custom
pt: Personalizado

en: Warning
pt: Aviso

en: Custom theme path
pt: Caminho personalizado para o tema.
