Kint (2.3.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ
