Kint (2.3.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصّص

en: Warning
ar: تحذير

en: Plain
ar: عادي
