Kint (2.3.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Text
be: Тэкст

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Warning
be: Увага

en: Plain
be: Звычайны
