Kint (2.3.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen
