Kint (2.3.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra
