Kint (2.3.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Warning
et: Hoiatus

en: Plain
et: Tavaline
