Kint (2.3.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Text
fi: Teksti

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Warning
fi: Varoitus

en: Plain
fi: Puhdas

en: Renderer
fi: Renderöijä
