Kint (2.3.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Text
gl: Texto

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Warning
gl: Alerta

en: Plain
gl: Simple
