Kint (2.3.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Warning
gu: ચેતવણી
