Kint (2.3.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Warning
he: אזהרה

en: Plain
he: פשוט
