Kint (2.3.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Warning
hy: Զգուշացում
