Kint (2.3.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Warning
is: Viðvörun
