Kint (2.3.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Text
ja: テキスト

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: Warning
ja: 警告

en: Plain
ja: プレーン
