Kint (2.3.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន
