Kint (2.3.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Plain
lt: Paprastas
