Kint (2.3.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Remove
ms: Buang

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Add
ms: Tambah

en: Text
ms: Teks

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Custom
ms: Tersuai

en: Warning
ms: Amaran
