Kint (2.3.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Remove
nn: Fjern

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa
