Kint (2.3.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Text
oc: Tèxte

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Warning
oc: Avertiment

en: Plain
oc: Brut

en: Renderer
oc: Motor de rendu
