Kint (2.3.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Text
pl: Tekst

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Renderer
pl: Silnik renderujący
