Kint (2.3.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Warning
fa: اخطار

en: Plain
fa: ساده
