Kint (2.3.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Warning
ps: خبرتيا
