Kint (2.3.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Warning
ro: Avertizare

en: Plain
ro: Simplu
