Kint (2.3.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Text
ru: Текст

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Plain
ru: Простой

en: Renderer
ru: Средство визуализации
