Kint (2.3.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Warning
sk: Varovanie

en: Plain
sk: Jednoduchý
